Умови використання сайту - Зелений Слон 7

Умови використання сайту

Головна » Умови використання сайту

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ https://zs7.com.ua/:

1. Усі права на веб-сайт https://zs7.com.ua/ належать Товариству з обмеженою відповідальністю “Зелений Слон 7”, юридичній особі, що зареєстрована та існує за законодавством України, ЄДРПОУ – 38502690. (Власник).

2. Власник самостійно визначає обсяг та рівень доступу кожного Користувача до сайту. Власник має право в будь-який момент заборонити Користувачу доступ до сайту на власний розсуд без будь-яких причин.

3. Веб-сайт https://zs7.com.ua/ є об’єктом авторського права та охороняються відповідно до норм Цивільного кодексу України та Закону України “Про авторське право і суміжні права”, в тому числі правова охорона поширюється на тексти, дизайн веб-сайту, розміщені зображення, тощо. Авторські права на веб-сайт https://zs7.com.ua/ належать Власнику.

Будь-яке використання веб-сайту або його частин, або посилання на матеріали (тексти, зображення, тощо) веб-сайту у комерційних цілях можливе лише у разі наявності дозволу Власника.

4. Слова «Зелений Слон 7», «Зелений слон» є розрізняльними частинами комерційного (фірмового) найменування, яке охороняється відповідно до норм Цивільного кодексу України. Виключні права інтелектуальної власності (майнові та немайнові) на вказане комерційне (фірмове) найменування належать Власнику.

5. Вся інформація, що розміщена на вказаному сайті, належить Власникові, який може розпоряджатись нею на власний розсуд.

6. Власник може на власний розсуд та в межах, визначених чинним законодавством у сфері захисту персональних даних, накопичувати, зберігати та обробляти персональні дані Користувачів, які вони надають під час роботи із Сайтом.

7. Вся інформація, яка розміщується на вказаному Сайті, є повною та достовірною на момент її опублікування, та має сприйматись будь-яким Користувачем такою як є, без жодних спотворень та домислів, що може змінити суть вказаної інформації.

8. Сервіс бронювання квитків, який розміщений на вказаному сайті, використовується як є. Будь-які претензії щодо функціональних чи технічних характеристик вказаного сервісу не можуть бути пред’явлені Власнику.

9. Власник може у на власний розсуд будь-який час, будь-яким способом змінити сервіс бронювання квитків на Сайті.

10. Будь-яка інформація, що розміщена на сайті та може належати третім особам, використовується Власником правомірно.

11. Будь-яка інформація, що розміщена на Сайті, та стосується будь-кого аспекту послуги із пасажирських перевезень як то час та місце відправлення, час в дорозі є орієнтовною, та не може бути підставою для пред’явлення будь-яких претензій Власнику щодо неналежного надання послуг.