Про нас • Зелений Слон 7
Акції

Про нас

Компанія «Зелений Слон 7» здійснює пасажирські перевезення європейського рівня в Україні з 2005 року.

Основний напрямок нашої діяльності є – обслуговування перевезень пасажирів маршрутами Київ-Полтава, Полтава-Харків, та Харків-Київ. Також компанія «Зелений Слон 7» співпрацює з міжнародним аеропортом «Бориспіль», що є великою перевагою для пасажирів, які мандрують літаком.

Завдяки зручному графіку відправлень автобусів, сполучення між даними містами для клієнтів нашої компанії завжди є максимально доступним та швидким. Всі роки своєї діяльності ми розвиваємося і прислухаємося до потреб наших пасажирів, завдяки чому змогли завоювати довіру і прихильність постійних клієнтів, які користуються нашими послугами більше ніж 100 разів. Для таких пасажирів компанія запровадила спеціальні бонуси у вигляді постійної знижки на квитки.

Компанія «Зелений Слон 7» має свій власний інформаційний контактний центр, оператори якого працюють цілодобово та з радістю проінформують Вас і зможуть надати будь-які послуги з бронювання місця.
Автобусний парк компанії налічує 17 автобусів марки Mercedes-Benz, Setra, MAN, Iveco, які призначені для комфортних та безпечних поїздок. Усі міжобласні маршрути обслуговуються автобусами, які відповідають категорії М3, класу ІІІ, рекомендованому для даних перевезень Наказом No 285 Міністерства транспорту та зв’язку України від 12.04.2007 р.

На маршрутах Київ-Харків та Харків-Київ працюють бортпровідники, які під час рейсу допомагають подорожуючим зайняти заздалегідь заброньоване місце, стежать за порядком в салоні та допомагають пасажирам розібратися з обладнанням автобуса, забезпечуючи їх всім необхідним для комфортної поїздки.

Для комфортабельності клієнтів компанії «Зелений Слон 7» в кожному автобусі працює Wi-Fi, кондиціонер, мультимедійні пристрої. Також для зручності пасажирів працює платіжний сайт zs7.com.ua, де ви можете заздалегідь забронювати та придбати свій квиток за спеціальною пропозицією.

Головна мета компанії «Зелений Слон 7» – організувати високоякісні пасажирські перевезення, де ключовими принципами є комфорт,безпека та надійність для наших пасажирів.
Саме тому, всіх клієнтів які забронювали собі місця заздалегідь чекає акція під час зупинки у місті Пирятин, у вигляді компліменту від нашої компанії – безкоштовний чай або кава на вибір.