Про нас - Зелений Слон 7

Про нас

Компанія «Зелений Слон 7» здійснює пасажирські перевезення європейського рівня в Україні з 2005 року.

«Зелений Слон 7» одна з небагатьох компаній з українськими інвестиціями, яка займає провідне місце серед пасажирських перевізників України.

Основним видом діяльності є виконання регулярних рейсів на території України та за її межами. Наші маршрути являються важливою складовою інфраструктури та сприяють покращенню транспортного сполучення, підтримують розвиток регіональних кластерів та підвищують мобільність робочої сили. На сьогоднішній день в компанії працевлаштовані близько 100 співробітників.

Завдяки нашій щоденній роботі поєднуються два найбільших мегаполіси країни – Київ та Харків.

Компанія «Зелений Слон 7» має свій власний інформаційний контактний центр, оператори якого працюють цілодобово та з радістю проінформують Вас і зможуть надати будь-які послуги з бронювання місця:

Особливу увагу, ми приділяємо розвитку власного автопарку. Завдяки придбанню автобусів «EURO» класу поїздки відповідають всім вимогам клієнтів.
Транспортна компанія «Зелений Слон 7» являється членом Асоціації Міжнародних Перевізників України та Транспортного Союзу України- цільовим призначенням яких є всебічний розвиток транспортного комплексу нашої держави.

В автобусах встановлено POS термінали ПриватБанку. Ви з легкістю можете розрахуватися за квиток будь-якою банківською картою або Apple Pay/Google Pay.

Для комфортабельності клієнтів компанії в кожному автобусі працює Wi-Fi, кондиціонер, мультимедійні пристрої та система перегляду фільмів bustv.top.

Компанія регулярно пропонує нові послуги, акції та знижки, які задовольняють потреби різних груп пасажирів.
Також, добре розвинена програма лояльності спрямована на підвищення прихильності та впізнаваності для пасажирів України та міжнародних клієнтів.

Для зручності працює платіжний сайт zs7.com.ua та мобільний додаток в AppStore та Play Market, де Ви можете заздалегідь забронювати та придбати свій квиток за спеціальною пропозицією.

Відкривайте зручний світ подорожей разом із компанією Зелений Слон7.